HepAkademi

Diyetisyen
Aylin Yeşildağ

Videoyu oynat
Hakkımda

İbrahim Çeçen Üniversitesi  4 yıllık Besleme ve Diyetetik bölümü Mezunuyum.

HepAkademi üzerinden online beslenme danışamanlığı yapıyorum fakat bu platformu seçme amacım sizlere daha güvenilir ve daha kaliteli bir ortamda rehberlik edebilmek. Beslenme danışmanlığımı kişiye özel şekilde gerçekleştiriyorum ve ayrıca çıktığımız bu yolda ilk adımdan son adıma kadar sizleri takip sürecine alıyorum. Bu güzel sürece sizleri bekliyor olacağım…

Aşağıda bulunan profilim alanından Uzman profilimi inceleyebilirsiniz , Eğitimlerim alanından randevu alabilirsiniz , İletişim bölümünden benim hakkımda bilgi alabilir ve randevu hakkında da yönlendirelebilrisiniz.

HepAkademi

Faaliyet
Alanlarım

Sporcu Beslenmesi

HepAkademi bünyesinde kişinin bütünsel sağlığını korumayı ve yapmış olduğu spora yönelik performansını artırmayı da hedefleyen bir beslenme programıdır. HepAkademi bünyesindeki profilimden inceleyebilirsiniz ve randevu alarak istediğiniz saatte danışmanlık hizmeti alabilrsiniz . . .

Anne Çocuk Beslenmesi

HepAkademi bünyesinde beslenme biliminin bireysel, toplumsal ve dünya genelindeki sorunları ve sonuçları hakkında bilgi vermek. Beslenmenin önemini vurgulamak ve yeterli ve dengeli beslenmenin okul öncesi yaş grubuna nasıl aktarılması gerektiğini öğretmektir. HepAkademi bünyesindeki profilimden inceleyebilirsiniz ve randevu alarak istediğiniz saatte danışmanlık hizmeti alabilrsiniz . . .

Yaşlı Beslenmesi

HepAkademi bünyesinde Yaşlı bireylerde yeterli ve dengeli beslenmeyi sağlayarak yaşamı en kalite hale getirmek amacı ile yapılan programdır bütün sorularınızı HepAkademi bünyesindeki profilimden inceleyebilirsiniz ve randevu alarak istediğiniz saatte danışmanlık hizmeti alabilrsiniz . . .

Profillerim

HepAkademi
Uzman Profilim
Eğitimlerim
İletişim
İletişim

Her zaman bana ulaşabilirsiniz . . .

diyetisyenaylinyesildag@hepportre.com