Tek Çatı

Hepportre

Bizler Her Zaman Yanınızdayız


Genel Merkez : İstanbul - Tuzla

Şube : Sakarya - Erenler

Eğitmen Sık Sorulan Sorular

 

Uzmanlar için hazırlanan Sık Sorulan Sorulardaki cevaplar sizin için uygunsa hemen başvurabilirsiniz.

HepAkademi Nedir ?
HepAkademi Hepportre alt firması olarak kurulan bir Online Eğitim Platformudur.
HepAkademi Neden Türkiyede İlk ve Tek dir ?
Bir çok branşları aynı platforma toplayabilen aynı zamanda kendi alt yapısı ile her şeyi sistem üzerinden ilerleten sistem olduğu için Türkiye'de ilk ve tek faaliyet göstermekteyiz.
HepAkademi ye Eğitmen olarak başvurabilirmiyim ?
HepAkademi öğrenci ve öğretmeni, danışan ve danışanları kendi alt yapısında buluşturduğu bir platformdur. Herkes Eğitmen olarak başvurabilir yeter ki eğitmen olabilecek alt yapıda ve eğitimi olsun.
HepAkademi ye Eğitmen Olarak Nasıl Başvurabilirim ?
HepAkademiye Eğitmen olarak başvurmanız çok kolay 1 dk başvurabilirsiniz ve ek kazançlarınız olur.
HepAkademide Nasıl Dersler Veriliyor ?
HepAkademi bünyesin de eğitmenlerimiz kendi online görüşme alt yapımızda eğitim almak isteyen kişilere BİREBİR veya GRUP dersleri verebiliyor.
HepAkademi de Eğitmenler Hangi Zamanda Eğitim Verebiliyor ?
HepAkademi de uzmanlarımız istediği günde ve saatte aynı zamanda istediği ücret de ders verebiliyorlar. İster haftada 2 saat isterse haftada 20 saat eğitmenlerimiz çalışma saalerini kendileri belirliyor.
HepAkademi de Eğitimci Olduğumda Aylık Yıllık Ücret Ödüyor muyum ?
HepAkademi de bulunan hiçbir eğitmenimiz bünyemizde profil oluşturmak için hiçbir şekilde ücret ödememektedir. Profillerini ücretsiz oluşturup kursiyerlere/danışanlarına ücretsiz olarak sunabilmektedir.
HepAkademide Eğitmen Birebir ve Grup Eğitim Ücretlerini Nasıl Belirler ?
HepAkademi deki bütün eğitmenlerimiz Eğitmen Kullanım Sözleşmesine göre ders vermektedir . Bu sözleşmede her eğitimci kendi birebir ve grup eğitim ücretini kendi belirlemektedir. HepAkademi olarak ücret politikasına karışmamaktayız.
HepAkademi de Komisyonlar Nasıl Belirlenir ?
HepAkademi nin uzmanın vermiş olduğu ücrete KDV Komisyon eklenerek satısa çıkartılır.
HepAkademi de Eğitimci Birebir veya Grup Derslerini Nasıl Hesaplamalı ?
HepAkademi de Eğitimci birebir veya grup derslerini hesaplarken kendi alacağı ücretin üzerine komisyon ve KDV eklenerek yazılması gerekmektedir.
HepAkademide Eğitmen Hangi Derslerden Ücret Alır ?
HepAkademi de eğitmen ücretleri 3 şekilde ödenir 1) Online Birebir eğitimden 2) Online Grup eğitiminden 3) Birebir veya Grup derslerdeki video satışlarından ücret alır.
HepAkademi Sistemini Kendi Grup Öğrencilerim İçin Kullanabilirmiyim ?
HepAkademi sistemini her eğitimci kendi grup öğrencisi için kullanabilir. Eğitmenin kursiyere ne kadar ücret karşılığında destek verdiğine bakmadan 1) Her ayın 1-30 unda yapılacak olan ders sayısı 0-5 ders olduğunda bir kereye mahsus 750 TL, 1-10 ders olduğunda ise bir kereye mahsus 1.000 TL olarak paket derslikler kiralanabilir bu derslikler max 10 kişi olabilmektedir ücret peşin alınır ve fatura kesilir.
HepAkademi Sistemini Kendi Birebir Öğrencilerim İçin Kullanabilirmiyim ?
Birebir derslerinizi ileterek fiyat alınız . . .
HepAkademi Eğitimciye Ücretini Ne Zaman Öder ?
HepAkademi de kursiyerlerin ücret ödediğinde eğitimcinin ücret hesaplaması başlar genelde dersler görülmeden önce ücretler yatırılır. 1) Her ayın 1-15 arası hesaplamalar yapılır 16-22 arasında komisyonunu keserek ödeme yapar. 2) Her ayın 16-30 arası hesaplamalar yapılır bir sonraki ayın 1-7 si arasında komisyonunu keserek ödeme yapar. (28-29-31 çeken aylar son gün olarak hesaplanır) Eğitimci almış olduğu ücretlerin eğitimlerini tamamlamak zorundadır.
HepAkademi Fiyatlarında KDV Dahilmidir ?
HepAkademi nin satısa çıkardığı birebir ve grup derslerinde kdv ve komisyon dahil fiyatlardır. Yukardaki komisyon +KDV hesaplanarak fatura kesilecektir.
İletişim

Açık Pozisyonlarımız

Yaşadığın İl de Freelance Çalış
Satış & Pazarlama

Şirketimizin bünyesinde bulunan 5 ana sektörün içindeki 15 faaliyet alanlarımızı müşterilere aktarılması ve satışın yapılması

Model

İstanbul, Kocaeli ve Sakarya başta olmakla birlikte her ilimizdeki E-Ticaret, Afiş vb çekimler için yeni yüzlere ihtiyacımız vardır . . .

İş Birlikçi

Sanal Pazar mantığıyla çalışan E-Ticaret sitemiz başta olmakla birlikte bütün faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde İndirimli ürün satarak komisyon kazanabilirsiniz . . .

Fotoğrafçı

Şirketimizin bünyesinde bulunan 5 ana sektörün içindeki 15 faaliyet alanlarımız için model, ürün vb çekimleri yapabilecek stüdyosu olan veya temin edebilecek sürekli veya haftada belli günler çalışabilecek fotoğrafçılara ihtiyacımız vardır . . .