Gökben Gönültaş

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi bölümü mezuniyetimden sonra atıldığım profesyonel iş yaşamının yanı sıra Yeditepe Üniversitesi’nde MBA programına devam ettim.

2010 yılında geçirdiğim bir rahatsızlık neticesinde hayatımı ve hayata bakış açımı sorgulamaya başladım.   2013 yılında koçluk eğitmenlik eğitimleri alırken buldum. Şimdiyse bambaşka biriyim kendi hayatımı iyileştirmenin yanı sıra seanslar, verdiğim seminerler ve eğitimlerle başkalarının hayatlarına da dokunuyorum. Ve bu yıl RC Menajerlik Başarı Ödüllerinden olan Yılın En Başarılı Profesyonel Yaşam Koçu ödülünü almış olmam da yürüdüğüm yolda ne kadar da doğru adımlar attığımı bana gösterdi.

HepAkademi

Profesyonel
Destek

127

Birebir

409

Sınıf

32

VIP

3212

Saat

Detaylı Bilgiler

1Lisans - Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi Lisans, Yeditepe Üniversitesi MBA Yüksek Lisans, Yenipazar Üniversitesi Klinik Psikoloji Master devam ediyor , St. Clements Universitesi Klinik Psikoloji Doktora devam ediyor
2Eğitimler
ICF Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, NLP Master, ICF Nefes Koçluğu, Quantum Eğitmenlik Eğitimleri, Certified Coach, Master Certified Coach Eğitimleri, Reiki Eğitimleri, Nefes Koçluğu Eğitimi, Numeroloji, Yoga Eğitmenlik Eğitimi, Bioenerji, Regresyon, Aile Danışmanlığı, Bilinçaltı Sembol Dili, EFT, Kuantum Alan, Yüz Yogası Eğitmenlik Eğitimi, Qigong Uygulayıcı Eğitimi, Kahkaha Terapistliği, Mindfullnes Eğitmenlik Eğitimi, MBSR Eğitimi, Access Bars, Şema Terapi, EMDR, BDT, Psikoloji Lisans, Klinik Psikoloji Mater ve Doktora Eğitimi ve devam eden diğer eğitimler.
3Uzmanlık Alanları
Yasam koclugu , Ogrenci koclugu , Yuz yogasi , Nlp , Kurumsal kocluk , Nefes , Eft , Kuantum , Bilincalti Sembol dili , Kisisel gelisim Danismani , İliski Koclugu
4Sertifikalar
Çok yakında . . .
error: İçerik korunmaktadır !!