Olcay Mutlu

Merhabalar ben Olcay Mutlu

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümünden mezun oldum . Yaklaşık 20 yıldır İngilizce öğretmenliği yapıyorum ve mesleğimi çok seviyorum. Bir yıl ilköğretimde çalıştıktan sonra geri kalan meslek hayatım lise dengi okullarda geçmekte.

19 yıldır da üniversite sınavına dil alanından öğrenci hazırlamaktayım genel İngilizce,dil bilgisi, konuşma İngilizcesi,YDT, YDS başta olmak üzere bir çok alanda destek alabilirsiniz .

HepAkademi

Profesyonel
Destek

367

Birebir

764

Sınıf

105

VIP

5342

Saat

Detaylı Bilgiler

1Lisans - Yüksek Lisans
Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Lisans
2Eğitimler
Eğitimde yeni yaklaşım metodlara , Dijital eğitimde yenilikler , Eğitimde planlama , Ergen eğitimi ve yaklaşım , Kişisel gelişim , Online eğitim , Yeni nesil öğretmen araçları
3Uzmanlık Alanları
Çalıştığım kurumda yaklaşık on yıldır Erasmus ve Etwinning projeleri yürütmekteyiz. Bu sebeple ileri düzeyde İngilizce pratiği yapmış oluyoruz Farklı ülkelerden ortaklarla bu projeleri yürütmekteyiz ve öğrencilerimıza da bu sayede katkı sağlamakdayız .
4Sertifikalar
Çalıştığım kurumda yaklaşık on yıldır Erasmus ve Etwinning projeleri yürütmekteyiz. Bu sebeple ileri düzeyde İngilizce pratiği yapmış oluyoruz Farklı ülkelerden ortaklarla bu projeleri yürütmekteyiz ve öğrencilerimıza da bu sayede katkı sağlamakdayız . Eğitimde yeni yaklaşım metodlara , Dijital eğitimde yenilikler , Eğitimde planlama , Ergen eğitimi ve yaklaşım , Kişisel gelişim , Online eğitim , Yeni nesil öğretmen araçları gibi çok sayıda seminerlere katılıp sertifika aldım.
error: İçerik korunmaktadır !!