Sanem Aydar

Merhaba Ben Sanem AYDAR. Çukurova üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezunum. Ek olarak Tarsus Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden Yüksek lisans yapmaktayım.

2019 yılında Work and Travel ile Amerika:ya 2021 de Erasmusa Viyana'ya 2022 tarihinde Erasmus stajı ile İspanya'ya ve en son 2023 yılında Acun medya ile Dominik Cumhuriyeti ne çalışmaya gittim. Bu güne kadar 4 farklı sektörlerde 6 farklı departmanda çalıştım.

Sizlerle bu deneyimlerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Benimle birlikte nasıl kendinizi geliştirip istediğiniz işi elde edebilirsiniz onları öğreniceksiniz.

HepAkademi

Profesyonel
Destek

667

Birebir

464

Sınıf

105

VIP

3342

Saat

Detaylı Bilgiler

1Lisans - Yüksek Lisans
Çukurova üniversitesi Endüstri Mühendisliği Lisans Dercesi + Tarsus Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Yüksek lisans dercesi
2Eğitimler
Yalın Üretim Uygulamaları Yalın Liderlik İş ve iş veren seçimi İş analizi ve uygulamaları Agile ve scrum metodları Alfa psikoloji zirvesinde 20 farklı psikoloktan 20 farklı konuda eğitim aldım.
3Uzmanlık Alanları
Kişisel gelişim Motivasyon ve yönlendirme Yönetim bilimleri İstatistiksel Analiz İnsan ilişki ve iletişimi İş seçimi ve iş veren seçimi Planlama ve uygulama Yalın Üretim Yalın Liderlik Etkili konuşma Özgüven geliştirme teknikleri.
4Sertifikalar
Prof.Dr. ACAR BALTAŞ (Psikolog, Yazar) / HAYATIN HAKKINI VERMEK Prof.Dr. AYŞE BİLGE SELÇUK (Psikolog, Yazar) / YETİŞKİN İLİŞKİLERİNDE GÜVENLİ BAĞLANMA Prof.Dr. KEMAL SAYAR (Psikiyatr, Yazar) / KÖPRÜLERİ KURMAK: SOSYAL EMPATİ "Sosyal Empati Nedir? Nasıl Gelişir? Prof.Dr. BİNNUR YEŞİLYAPRAK (Akademisyen, Yazar) / ÖZ TERAPİ: İÇİMİZDEKİ OKYANUSA DALMAK Prof.Dr. HAKAN TÜRKÇAPAR (Psikiyatrist, Yazar) / NEDEN RUHSAL SIKINTI YAŞARIZ? Prof.Dr. SİNAN CANAN (Akademisyen, Yazar) / İNSAN ODAKLI LİDERLİK Prof.Dr. ÖGET ÖKTEM TANÖR (Uzman Nöropsikolog) / TRAVMA VE TRAVMA SONRASI STRES BOZUKLUĞUNUN NÖRAL TEMELLERİ Dr. GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU (Psikiyatr, Yazar) / PRENSES SÜREYYADAN BUGÜNE KADINLARIN BİLİNÇDIŞI Prof.Dr. BİLGE UZUN (Akademisyen, Yazar) / GÜNLÜK SORUNLARA MİNDFUL ÇÖZÜMLER Prof.Dr. ZÜMRA ATALAY (Akademisyen, Yazar) / KARMAŞIK DÜNYADA SAKİN BİR TUTUMLA HUZURU YAKALAMAK Dr. İBRAHİM BİLGEN (Psikiyatr, Psikoterapist, Yazar) / ACIDAN AMACA BEYHAN BUDAK (Klinik Psikolog, Yazar) / KABULLENEREK GÜÇLÜ İNSAN OLMAK GÖKHAN ÇINAR (Klinik Psikolog, Yazar) / KATARSİS: HİSSETMENİN HİSSİ DR. RUKİYE KARAKÖSE (Klinik Psikolog, Yazar) / KENDİMİ NASIL İYİLEŞTİRİRİM? DR. SİNEM DURUSAL (Uzman Psikolog, Yazar) / AYIPLARIM, KAYIPLARIM, ZAAFLARIM VE BEN İREM OTURAKLIOĞLU (Klinik Psikolog) / PSİKOSOMATİK: SUSTUKLARIMIZ, BEDENE YANSIMADAN HAYATLA MÜCADELE ETMEK TUBA DADAŞOĞLU (Klinik Psikolog ) / YENİ DÜNYA DÜZENİNDE YENİ MOTİVASYON YOLLARI ZİYA ÜNLÜTÜRK (Klinik Psikolog ) / EN İYİ İLİŞKİ: MİSAFİR OLDUĞUMUZ İLİŞKİDİR DİLAY SÜLOĞLU (Uzman Psikolog ) / KENDİ BAŞINA OLMAK, ÖZGÜRLÜK VE FARKINDALIĞIN İÇİNDEKİ BEN UĞUR DALAN (Uzman Psikolog) / TOKSİK İLİŞKİLER: BİR NARSİSTE AŞIK OLMAK
error: İçerik korunmaktadır !!