Hepportre

Psikolog
Kübra Türkeri

Videoyu oynat

Hakkımda

İstanbul Arel üniversitesi Psikoloji bölümünde burslu ve onur öğrencisi olarak lisans eğitimini tamamlayan Uzm.Klinik Psikolog Kübra Eriş, Aynı üniversitenin klinik psikoloji bölümünde Master eğitimini”Otomatik düşüncelerin obsesif kompulsif belirtiler ve depresyon üzerindeki aracı değişken rolü” konulu tezini 2017 yılında başarıyla savunarak tamamlamıştır.Çeşitli tezlerde yardımcı araştırmacı olarak yer almıştırİleri derecede İngilizce yeterliliğine sahip olup,araştırmalarını yabancı kaynaklardan da yürütmektedir..

Pek çok terapi eğitimi almış ve hala da almaya devam etmektedir.Çalişmalarina erenkoydeki yolo Ergoterapi merkezinde devam etmektedir.Evli ve bir çocuk annesidir.

Hepportre

Faaliyet Alanlarım

1-4 Yaş Bebek

HepAkademi bünyesinde 1-4 yaş Psikolog danışmanlık ile ilgili bütün sorularınızı HepAkademi bünyesindeki profilimden inceleyebirlisiniz ve randeu alarak istediğiniz saatte danışmanlık hizmeti alabilrsiniz . . .

4-6 Yaş Çocuk

HepAkademi bünyesinde 4-6 yaş Psikolog danışmanlık ile ilgili bütün sorularınızı HepAkademi bünyesindeki profilimden inceleyebirlisiniz ve randeu alarak istediğiniz saatte danışmanlık hizmeti alabilrsiniz . . .

18 Yaş ve Üzeri Yetişkin

HepAkademi bünyesinde 18 yaş Psikolog danışmanlık ile ilgili bütün sorularınızı HepAkademi bünyesindeki profilimden inceleyebirlisiniz ve randeu alarak istediğiniz saatte danışmanlık hizmeti alabilrsiniz . . .

Profillerim

Hepportre
Uzman Profilim
Eğitimlerim
İletişim
İletişim

Her zaman bana ulaşabilirsiniz . . .

kubraturkeri@hepportre.com